• Prázdny zoznam obľúbených.

nakupny kosik vpravo hore

  •  x 
  • Prázdny košík.

Výmena, vrátenie, reklamácia tovaru

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Výmena tovaru:

Výmena tovaru je možná iba v prípade ak máte záujem o ten istý tovar, len potrebujete inú veľkosť. Výmenu môžete zrealizovať do 14 dní, ale vopred sa ubezpečte, či máme požadovanú veľkosť skladom. V prípade, že nemáme požadovanú veľkosť na výmenu, môžete si vybrať iný tovar. Tovar na výmenu posielame IBA pri platbe predom.Zaplatíte len výšku vybranej dopravy. 

Pri výmene tovaru, môžu nastať tieto možnosti:

-  cena tovaru na výmenu je rovnaká ako cena vráteného tovaru , zaplatíte iba výšku dopravy.

-  cena tovaru na výmenu je vyššia ako cena vráteného tovaru , zaplatíte rozdiel v cene a dopravu.

- cena tovaru je nižšia ako cena vráteného tovaru, rozdiel Vám vrátime a Vy zaplatíte dopravu..


Vrátenie tovaru:

V prípade, že ste s tovarom z akýchkoľvek dôvodov neboli spokojní, môžete ho do 14 dní od prevzatia zásielky vrátiť, bez udania dôvodu. Tovar musí byť nepoškodený, bez akýchkoľvek známok používania alebo opotrebovania, v originálnom obale a so všetkými visačkami. Nezodpovedáme za tovar, ktorý bol pri preprave stratený, alebo poškodený, preto odporúčame zákazníkom tovar vhodne zabaliť a poslať na vlastné náklady, ako balík. Potvrdenie o odoslaní si starostlivo uchovajte. Pri tovare nad 30,- Eur odporúčame balík aj poistiť. Balíky na dobierku NEPREBERÁME! Peňažné prostriedky za vrátený Tovar Vám zašlame čo najskôr od spracovania Vašej požiadavky, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy.

 

 


Reklamácia tovaru: 

Napriek maximálnej snahe dodávať kvalitný tovar s dlhou životnosťou sa občas stane, že výrobok počas jeho záručnej doby je potrebné reklamovať, kvôli rôznym výrobným či iným vadám.

Predávajúci rozhodne o reklamácii najneskôr do 30 dní odo dňa uplatnenia reklamácie. Po uplynutí tejto lehoty má spotrebiteľ právo od zmluvy odstúpiť alebo má právo na výmenu výrobku za nový výrobok. Predávajúci upozorní o vybavení reklamácie kupujúceho buď telefonicky, alebo e-mailom a tovar odošle na vlastné náklady na adresu kupujúceho.

Záručná doba : Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia veci kupujúcim. Záručná doba je u všetkých výrobkov všeobecne 24 mesiacov od dátumu kúpy podľa Občianskeho zákonníka a 12 mesiacov podľa Obchodného zákonníka, pokiaľ výrobca nestanoví záručnú dobu dlhšiu. Predajca zodpovedá za všetky chyby výrobku, ktoré má tovar pri prevzatí kupujúcim alebo ktoré sa objavia v priebehu záručnej doby. Nevzťahuje sa na chyby spôsobené nešetrným zaobchádzaním alebo mechanickým poškodením.

NIKDY NEPOSIELAJTE TOVAR NA DOBIERKU !

Odporúčame Vám tovar skúšať len v domácom prostredí, aby pri výmene a vrátení nejavili známky vonkajšieho nosenia.

Formulár na vrátenie/výmenu/reklamáciu tovaru si stiahnete na nižšie uvedených linkoch :

word ikonaVratný/výmenný/reklamačný formulár k stiahnutiu DOC

pdf ikonaVratný/výmenný/reklamačný formulár k stiahnutiu PDF


Tovar, ktorý si želáte vrátiť alebo vymeniť za ten istý tovar v inej veľkosti,
nám zašlite spolu s faktúrou a vyplneným formulárom na adresu:  Obuv Dvořák, Źelezničiarov 301/45, Trstená 028 01

VYBERTE PARAMETRE